VitalBite Poloměkké hovězí granule pro psy

1,5 kg
129,90 Kč 86,60 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Poloměkké granule bohaté na hovězí – 14 % hovězího pro skvělou chuť.

Obsahuje všechny důležité živiny pro udržení dobré zdravotní kondice. Obsah proteinu pro udržení dobré tělesné kondice psa. Úspěšný produkt na evropském trhu. Toto kompletní krmivo můžete použít i jako odměnu pro vašeho psa.

  • V praktickém balení se zipem.

Použití

Krmivo se podává suché nebo zvlhčené vodou, případně vývarem. Denní dávku upravte podle stavu a věku vašeho psa, výkonu, kondice a ročního období. U některých psů trvá návyk na nové krmivo déle, proto při přechodu na nové krmivo podávejte snížené dávky a přimíchávejte je do krmiva, na které je váš pes dosud zvyklý. Až po 5–6 dnech můžete podávat nové krmivo samotné. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

O výrobci 

Společnost Partner in Pet Food s.r.o. byla založena roku 2000 v Nizozemsku. Dnes je Partner in Pet Food s.r.o. inovativní přední evropskou firmou vyrábějící značková kvalitní krmiva pro domácí zvířata. Má centrálu v Maďarsku a působí v dalších pěti zemích. V současné době distribuuje své produkty supermarketům, specializovaným prodejnám pro domácí zvířata a veterinářům ve 38 zemích.

Skladování 

Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Bucharova 1423/6
158 00  Nové Butovice – Praha 13
Česká republika

Složení

VitalBite poloměkké kroužky pro dospělé psy bohaté na hovězí 1,5kg

Vlhkost 20,0%
Hrubý protein 21,0% Obsah tuku 12,0% Hrubý popel 7,5% Hrubá vláknina 2,5%

Vitamin A 8000 mj/kg Vitamin D 3800 mj/kg Vitamin E 80 mg/kg