• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
-45 %

Propesko Wellness – s jehněčím, rýží, zeleninou granule pro psy

11 kg
Výhodná cena
219,90 Kč 19,99 Kč/kg399,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Česká republika,

Propesko granule Wellness s jehněčím masem, rýží a zeleninou byly speciálně vyvinuty pro podporu dobrého trávení psa.

Granule jsou 100% kompletní krmivo obohacené o vitaminy a omega mastné kyseliny.

Použití

Denní dávka se pohybuje kolem 191–257 g krmiva na 10 kg hmotnosti psa.

Krmivo se podává suché nebo zvlhčené vodou, případně vývarem. Denní dávku upravte podle stavu a věku vašeho psa, výkonu, kondice a ročního období. U některých psů trvá návyk na nové krmivo déle, proto při přechodu na nové krmivo podávejte snížené dávky 50–100 g na 10 kg hmotnosti psa.

Granule přimíchávejte do krmiva, na které je váš pes dosud zvyklý. Pes musí mít neustále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

O výrobci

PPF je druhým největším výrobcem mokrých a suchých krmiv pro maloobchodní prodejce v Evropě, nabízející celou řadu vysoce kvalitních kočičích a psích potravin včetně suchých krmiv, konzerv, kapsiček, poloměkkých krmiv, pamlsků a kočičího mléka. Podíl vlastních značkových produktů PPF, mezi něž patří společnosti PreVital, VitalBite, Propesko a Nutrilove, se neustále zvyšuje, přičemž tento trend by měl pokračovat.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Office Park, budova B (6. patro)
Bucharova 1423/6
158 00  Praha 13 – Nové Butovice
Česká republika

Složení

obiloviny (4 % rýže v červených granulích), maso a výrobky živočišného původu (4 % drůbeží ve světle hnědých granulích, 4 % jehněčí v červených granulích), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,2 % inulin), oleje a tuky, zelenina (4 % zeleniny v zelených granulích), minerální látky.