• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
-14 %

Propesko Jerkies pamlsky pro psy

120 g
Výhodná cena
29,90 Kč 249,17 Kč/kg34,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Lahodné plátky Propesko Jerkies jsou vhodnou odměnou i pochoutkou.

Jednotlivé plátky se dají snadno nalámat na menší kousky, což oceníte nejen během odměňování vašeho psa při výcviku. Propesko Jerkies jsou vyrobeny bez přidaného cukru a jsou obohaceny o komplex For Life s inulinem a vitaminy D3 a E.

Balení obsahuje 6× hovězí a 6× drůbeží pamlsky.

Použití

Určeno pro psy jako pamlsek, při výcviku jako odměna. Pro malé a střední psy 1–3 ks denně, pro velké psy max. 5 ks denně. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

O výrobci

PPF je druhým největším výrobcem mokrých a suchých krmiv pro maloobchodní prodejce v Evropě, nabízející celou řadu vysoce kvalitních kočičích a psích potravin včetně suchých krmiv, konzerv, kapsiček, poloměkkých krmiv, pamlsků a kočičího mléka. Podíl vlastních značkových produktů PPF, mezi něž patří společnosti PreVital, VitalBite, Propesko a Nutrilove, se neustále zvyšuje, přičemž tento trend by měl pokračovat.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. 

Výrobce

Partner in Pet Food CZ s.r.o.
Office Park, budova B (6. patro)
Bucharova 1423/6
158 00  Praha 13 – Nové Butovice
Česká republika

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (14% drůbeží, 13,5% hovězí), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,34% inulin), oleje a tuky, minerální látky.

Vlhkost 25,0 %
Hrubý protein 30,0 % Obsah tuku 8,0 % Hrubý popel 8,0 % Hrubá vláknina 3,0 %

Vitamin D3 200 mj/kg Vitamin E 15 mg/kg Biotin 20 μg/kg