Slide 1 of 5

Linteo BIO Baby Dětská pěna do koupele

250 ml
84,90 Kč 339,60 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Dětská pěna do koupele s obsahem přírodního kokosového oleje a extraktu z BIO měsíčku lékařského jemně pečuje o pokožku během koupele.

Mycí složky vytváří hebkou a bohatou pěnu, která šetrně čistí pokožku celého těla a zanechává ji přirozeně vláčnou. Přírodní složení respektuje potřeby dětské pokožky, zajišťuje výživu i hydrataci, zároveň zklidňuje a chrání před podrážděním. Dětská pěna je šetrná vůči dětské pokožce i očím.

Použití

Do koupele přimíchejte přiměřené množství pěny. Po koupání důkladně opláchněte čistou vodou.

O výrobci

Přírodní česká značka Linteo Baby, která se již několik let stará o pokožku nejmenších, je vyrobena s důrazem na kvalitu za přívětivou cenu. Dětská kosmetika Linteo Baby přinese radost zejména maminkám, které rády podporují české produkty a poctivé složení z vybraných surovin je pro ně na prvním místě.

Výrobce

Melitrade a.s.
Domažlická 1232/3
Praha-Žižkov, 130 00

Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění pokožky.
Přírodní tenzidy z kokosového oleje: chrání pokožku před vysušením a udržují ji vláčnou. Přírodní silice z mateřídoušky, rozmarýnu a levandule: zklidňují a uvolňují. Dermatologicky i klinicky schváleno: záruka kvalitního a bezpečného výrobku.