Slide 1 of 5

Linteo BIO Baby dětský krém na pokožku v oblasti plenek s bio měsíčkem lékařským

75 ml
69,90 Kč 932,00 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Ochranný krém s regeneračními účinky jemně ošetřuje citlivou pokožku v oblasti plenek a zamezuje tak vzniku zarudnutí i podráždění.

Jednotlivé složky pomáhají vytvářet voděodolnou ochrannou bariéru, přitom dovolují pokožce svobodně dýchat. Kombinace přírodních složek se podílí na tom, aby pokožka miminka zůstala vyživená, hydratovaná, hebká i vláčná, zároveň zvyšovala svou odolnost vůči vnějším vlivům.

Použití

Na očistěnou pokožku naneste přiměřené množství ochranného krému a jemně vmažte do pokožky.

O výrobci

Přírodní česká značka Linteo Baby, která se již několik let stará o pokožku nejmenších, je vyrobena s důrazem na kvalitu za přívětivou cenu. Dětská kosmetika Linteo Baby přinese radost zejména maminkám, které rády podporují české produkty a poctivé složení z vybraných surovin je pro ně na prvním místě.

Výrobce

Melitrade a.s.
Domažlická 1232/3
Praha-Žižkov, 130 00

Složení

Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění pokožky.
Přírodní včelí vosk: dodává vláčnost, udržuje a stabilizuje udržení vody v pokožce (hydrataci), snadné roztírání. Přírodní mandlový olej: obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a vitamínů, které mají antioxidační, regenerační a zklidňující účinky. Oxid zinečnatý: vytváří ochrannou vrstvu a chrání před vlhkostí z plenek, tím snižuje riziko vzniku opruzenin a bakterií způsobující záněty a zarudnutí.