Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Cafédirect Espresso mletá káva 227g
139,00 Kč (612,33 Kč/kg)
  • Kategorie: Káva > Mletá káva
  • Země původu: Kostarika,Tanzánie,Uganda,Mexiko,Nikaragua,Peru
Popis produktu

Velmi plná a intenzivní káva s jemným zakončením a bohatou pěnou. Směs latinskoamerické Arabiky a africké Robusty (konkrétně Nikaragua, Peru, Mexiko, Tanzánie, Uganda, Kostarika). Síla pražení 5/5. Podíl Arabiky 60%, podíl Robusty 40%. Arabika dodává kávě zejména aroma, zatímco Robusta přidává vyšší obsah kofeinu a krému. Výborná silná káva vhodná na použití i v pákovém kávovaru. Podíl Fairtrade: 100%.

Přemýšlíte o koupi kávy značky Cafédirect – nejetičtější kávové společnosti na britském trhu, která vrací více než 50 % svých zisků zpátky farmářům, kteří pro ně kávu už přes 20 let pěstují. Díky zapojení do spravedlivého obchodu fair trade dostali farmáři za svou sklizeň spravedlivě zaplaceno tak, aby se důstojně uživili vlastní prací – prací, kterou dělají s radostí a pýchou, a díky které si vy už za několik desítek minut můžete užít šálek téhle skvělé kávy.

Skladujte v suchu, chladu a temnu bez přístupu vzduchu.

Složení

SLOŽENÍ: 60% Arabika, 40% Robusta mletá káva pražená. Suroviny nejsou geneticky modifikovány.

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.