Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hampstead Tea BIO černý čaj citron & pomeranč 20ks

Hampstead Tea BIO černý čaj citron & pomeranč 20ks

Hampstead Tea BIO černý čaj citron & pomeranč 20ks

88,90 Kč (4,45 Kč/ks)
Popis produktu

Kvalitní černý čaj provoněný citronovou kůrou a výtažkem z pomeranče. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického zemědělství. Obsah balení: 20 × 2g.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. Hampstead Tea odebírá od svého vzniku čajové lístky z malé oblasti v Makaibari (Darjeeling, Indie), kterou po generace obhospodařuje jedna rodina. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně. Značka Hampstead Tea London získala za své čaje řadu ocenění kvality a chuti. Většina její produkce nese certifikaci Demeter, která převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje to, že suroviny byly vypěstovány biodynamickým způsobem zemědělství. Biodynamické zemědělství je označení pro takový druh zemědělství, které zaručuje udržitelnost produkce tím, že šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpá (nejvyšší možný stupeň udržitelného zemědělství). Farmáři v Makaibari získali tento certifikát právě díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London. Ta vrací velkou část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Příprava: sáček přelijeme čerstvě uvařenou horkou vodou a necháme 3 minuty louhovat. Skladujte v suchu.

Složení

SLOŽENÍ: Černý čaj, citrónová kůra, pomerančový výtažek. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického zemědělství.

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.