Hampstead Tea BIO zelený čaj s mátou a lékořicí 20ks

BIO
85,90 Kč 4,30 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: Indie,

Popis produktu

Osvěžující zelený čaj s lístky máty podporující trávení a lékořicí, která uvolňuje dýchací cesty i svalové napětí. Skvělý zdroj antioxidantů! Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického a biodynamického zemědělství. Obsah balení: 20 x 2g.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. Hampstead Tea odebírá od svého vzniku čajové lístky z malé oblasti v Makaibari (Darjeeling, Indie), kterou po generace obhospodařuje jedna rodina. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně.
Značka Hampstead Tea London získala za své čaje řadu ocenění kvality a chuti. Většina její produkce nese certifikaci Demeter, která převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje to, že suroviny byly vypěstovány biodynamickým způsobem zemědělství. Biodynamické zemědělství je označení pro takový druh zemědělství, které zaručuje udržitelnost produkce tím, že šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpá (nejvyšší možný stupeň udržitelného zemědělství). Farmáři v Makaibari získali tento certifikát právě díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London. Ta vrací velkou část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Příprava: čerstvě uvařenou vodu necháme pár minut odstát. Zchladlou vodou přelijeme 1 sáček a necháme 3 minuty louhovat. Tímto procesem předejdeme hořkosti a zelený čaj bude mít přirozenou, jemně nasládlou chuť s příjemným mátovým tónem a vonnou lékořicí. Skladujte v suchu.

Složení

SLOŽENÍ: zelený čaj, lístky máty a peprmintu, kořen lékořice. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického a biodynamického zemědělství. 

ALERGENY: Obsahuje lékořici - lidé trpící hypertenzí by se měli vyvarovat nadměrné konzumaci.