Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hampstead Tea BIO fenyklový čaj s lékořicí 20ks

Hampstead Tea BIO fenyklový čaj s lékořicí 20ks

Hampstead Tea BIO fenyklový čaj s lékořicí 20ks

89,90 Kč (4,50 Kč/ks)
  • Kategorie: Čaj > Bylinné a funkční
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Bylinný čaj podporující trávení. Přirozeně bez kofeinu. Fenyklový čaj s lékořicí, anýzem a lístky máty podporuje zažívání, snižuje nadýmání, uklidňuje nervy a osvěžuje dech. Lékořice dodává čaji typický nasládlý nádech. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického a biodynamického zemědělství. Obsah balení: 20 × 1.5g.

Společnost Hampstead Tea London vznikla v roce 1989. Hampstead Tea odebírá od svého vzniku čajové lístky z malé oblasti v Makaibari (Darjeeling, Indie), kterou po generace obhospodařuje jedna rodina. Makaibari je první světovou oblastí s certifikátem biodynamického zemědělství. Všechny čaje jsou sklízeny výhradně ručně. Značka Hampstead Tea London získala za své čaje řadu ocenění kvality a chuti. Většina její produkce nese certifikaci Demeter, která převyšuje standardní BIO certifikaci a zaručuje to, že suroviny byly vypěstovány biodynamickým způsobem zemědělství. Biodynamické zemědělství je označení pro takový druh zemědělství, které zaručuje udržitelnost produkce tím, že šetrně hospodaří s přírodními zdroji a vrací přirozenou cestou do půdy živiny, které z ní čerpá (nejvyšší možný stupeň udržitelného zemědělství). Farmáři v Makaibari získali tento certifikát právě díky významné pomoci společnosti Hampstead Tea London. Ta vrací velkou část svých zisků zpět do farmářských komunit, kde jsou investovány na podporu rozvoje především v oblasti vzdělání a lékařské péče.

Jak na to: sáček přelijeme čerstvě uvařenou horkou vodou a necháme 3–5 minut louhovat. Díky nasládlé chuti lékořice není třeba doslazovat.

Skladujte v suchu.

Složení

SLOŽENÍ: Kořen lékořice, semena fenyklu, máta. Všechny suroviny pocházejí z produkce ekologického a biodynamického zemědělství. 

ALERGENY: Neuvádí se.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK