Kulau

Kulau BIO Kokosová voda pure

1 l
BIO
168,20 Kč 168,20 Kč/l

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Filipíny,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Kokosová voda PURE od společnosti Kulau je přirozeně sladká, bez přidaných cukrů a dochucovadel.

Je to 100% přírodní isotonický nápoj bez cholesterolu a lepku, který je vhodný pro každého.

Kokosy vyrůstají ve smíšených lesích, nikoliv na monokulturních plantážích. Palmám se tak dostává vyváženého příjmu živin přírodní cestou a jejich pěstování je ekologicky šetrné. Minimalizace ekologické stopy je jedním z hlavním cílů značky Kulau. Tyto kokosové ořechy nepochází z plantáží!

Kulau má velmi vysoké nároky na kvalitu a zpracování surovin, které si ověřuje několikrát ročně v nezávislých laboratořích. Dalším důležitým bodem je etický přístup k obchodu. Spolupráce Kulau s farmáři je především založena na vyplácení spravedlivé odměny, díky které je možné zachovat dlouhodobě udržitelnou produkci šetrnou k životnímu prostředí.

O výrobci

Německá značka KULAU pro výrobu kokosových produktů používá pouze ručně sklízené kokosy z Filipín, které jsou aromatické a mají příjemně nasládlou chuť.

Kokosy vyrůstají ve smíšených lesích, nikoliv na monokulturních plantážích. Palmám se tak dostává vyváženého příjmu živin přírodní cestou a jejich pěstování je ekologicky šetrné. Minimalizace ekologické stopy je jedním z hlavním cílů značky Kulau. Kulau má velmi vysoké nároky na kvalitu a zpracování surovin, které si ověřuje několikrát ročně v nezávislých laboratořích.

Dalším důležitým bodem je etický přístup k obchodu. Spolupráce Kulau s farmáři je především založena na vyplácení spravedlivé odměny, díky které je možné zachovat dlouhodobě udržitelnou produkci šetrnou k životnímu prostředí.

Skladování

Uchovávejte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Kulau GmbH
Kastanienallee 10
10435 Berlin
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 286 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

100 % bio kokosová voda

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota53 kJ/12 kCal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.01 g
Sacharidy3.2 g
z toho cukry2.5 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl0.06 g
Vláknina g