Milknatur Čerstvé mléko z farmy min. 3,8%

500 ml
Od českého farmáře
19,90 Kč 39,80 Kč/l
Český původ na rohlíku
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Farma Milknatur - pravé selské čerstvé mléko 0,5l, min. 3,8% až 4,2% tuku, 3.6% bílkovin.

Nehomogenizované mléko - velké tukové kuličky způsobují oddělování smetany od mléka, ulpívání mléka na povrchu sklenice a vysrážení smetany na hladině mléka.

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko je naprosto přírodní bez GMO, balené v anglických HDPE lahvích, speciální materiál pro čerstvé mléko a džusy (PETky nevhodné, uvolňují ftaláty), neodstředěné, nehomogenizované a zpracovává se šetrnou pasterací při 75 °C, aby si zachovalo všechny svoje životadárné vlastnosti a ingredience, obsah tuku až 4,2% a bílkovin až 3,6%. Je vhodné i pro ty nejmenší děti a batolata. Mléko a naše produkty pochází pouze a jen z našich krav a jsou vyráběny na naší farmě, abychom mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

Výrobce:
Zemědělská výroba Milknatur® a. s. Na Vypichu 636 330 21 Líně u Plzně

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

SLOŽENÍ: Čerstvé selské mléko s až 4.2% tuku a 3.6% bílkovin v HDPE balení

ALERGENY: Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy).

Energetické hodnoty:
Energetická hodnota 266kJ/64kcal, Tuky 4 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,3 g, Sacharidy 4,8g z toho cukry 4,8 g, Bílkoviny 3,2 g, Sůl 0,1 g