Site languages:ČeskyEnglish

Milknatur Bifidus mléčný nápoj zakysaný bílý

450 ml
Od českého farmáře
29,90 Kč 66,44 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav Holštýnského plemene. Jeho synovec Pavel Šrámek pak dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Zakysaný mléčný nápoj Bifidus je vyroben z čerstvého mléka zakysaného bifidokulturou, vhodný například po použití antibiotik pro opětovné správné nastavení střevní mikroflóry a vůbec při problémech se žaludkem. Bifidus je vyroben z mléka z našich krav a na naší farmě, abychom mohli plně garantovat kvalitu a nést za ni plnou odpovědnost.

O výrobci

Rodinnou farmu Milknatur v Podhůří Českého lesa ztělesňují 2 farmáři rodiny Sikytů. Chovatel a veterinární doktor František Sikyta se již 25 let stará o zdraví a pohodu svých krav. Synovec Pavel Šrámek dohlíží na správné zpracování mléka a výrobu mléčných produktů. Mléko a produkty pochází pouze a jen z jejich krav, které jsou také vyráběny na jejich farmě, aby mohli plně garantovat kvalitu.

Výrobce

Zemědělská výroba Milknatur® a. s.
Na Vypichu 636
330 21 Líně u Plzně

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 24 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Čestvé plnotučné mléko4 %
Bifidokultura0.2 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota279 kJ/67 kcal
Tuky3.9 g
z toho nasycené mastné kyseliny2.6 g
Sacharidy4.5 g
z toho cukry3.7 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.