BABYBIO 3 Croissance tekuté

1 l
BIO
84,90 Kč 84,90 Kč/l
Země původu: Francie,

Popis produktu

Pokračovací růstové tekuté mléko Croissance je kojenecká výživa, která je určena dětem od ukončeného 10. měsíce do 3 let.

Má optimální množství bílkovin zajišťující nutriční vyváženost, obsahuje železo - 500 ml tekutého mléka Croissance pokrývá 75% doporučené dávky. Obsahuje 13 vitaminů a 13 minerálních látek a je obohaceno o bifidobakterie, které pomáhají udržovat zdravou střevní mikroflóru a posilují přirozenou obranyschopnost. Pro spokojenost vašeho dítěte.
 


Použití

Dávka mléka by měla být připravována těsně před konzumací. Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku, láhev s mlékem protřepejte a nalijte požadované množství do kojenecké láhve. Nepřidávejte vodu ani cukr. Mléko můžete ohřát max. na 40 °C. Již jednou ohřáté mléko znovu nepodávejte. 1 láhev tekutého růstového mléka Croissance = 4 kojenecké láhve 250 ml. 

O výrobci

V roce 1995 společnost Vitagermine navrhla první organické mléko pro kojence ve Francii a specializovala se na biopotraviny. Nyní nabízí dvě značky: Babybio, řada biopotravin pro děti od 0 do 3 let a Vitabio řada biopotravin pro děti od 3 let a dospělé.

Společnost Vitagermine získala skutečnou odbornost v oblasti výběru ekologických produktů, je vynikající při tvorbě originálních receptur a nabízí širokou škálu výrobků z pečlivě vybraných bio složek a bez zbytečných doplňků, jako je cukr, sůl, konzervační látky, zahušťovadla, alergeny. Všechna mléka Babybio jsou vyvíjena a vyráběna ve Francii. Pro výrobu se používá sušené odstředěné mléko krav chovaných ve Francii. Krávy jsou krmeny trávou a případně krmivy ekologického původu. Kozí mléka jsou rovněž z farem ekologického zemědělství. Pro dodávky do evropských zemí byl palmový olej u všech receptur Babybio nahrazen bio slunečnicovým olejem.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Skladování

Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě. Po prvním otevření láhve, uložte do chladničky (max. 6°C) a spotřebujte do 48 hodin.

Výrobce

Vitagermine
7 rue du Pré Meunier 
CS 60003 - CANEJAN 
33612 CESTAS Cedex
Francie

Složení

Částečně odstředěné mléko
Voda
Maltodextriny z ekologického zemědělství
Rostlinné oleje z ekologického zemědělství
Řepkový z ekologického zemědělství
Slunečnicový olej z ekologického zemědělství
Laktóza z ekologického zemědělství
Vitamíny
Vitamin A
Vitamin B1
Vitamin B2
E101 - Riboflavin
Vitamin B5
Vitamin B6
Vitamin B8
Vitamín b9
Vitamin B12
Vitamin C
E300 - Kyselina L-askorbová
Vitamin d3
Zobrazit vše

Alergeny

Mléko