Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BABYBIO 3 Croissance tekuté 1l

BABYBIO 3 Croissance tekuté

BABYBIO 3 Croissance tekuté

1l
76,90 Kč (76,90 Kč/l)
Popis produktu

Od ukončeného 10. měsíce, balení 1l Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 10. měsíce do 3 let. Výživa obsahuje železo, které je potřebné pro správný vývoj imunitního systému, vápník ke stavbě kostí a další důležité minerály a vitamíny.

Tekuté pokračovací růstové mléko Croissance je vyráběno ve Francii z krav francouzského původu.

Nová receptura bez palmového oleje! Do 3 let věku kravské mléko nesplňuje specifické nutriční potřeby dítěte. Z tohoto důvodu Babybio vyvinulo tekuté mléko Babybio Croissance. Francouzské mléko Neobsahuje palmový olej Bez přidaného aroma Praktické použití

Na co je třeba dbát Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Lahev by neměla být připravována s předstihem Před přípravou si umyjte ruce Po prvním otevření lahev dobře uzavřete, uložte do chladničky (max. 6°C) a spotřebujte do 48 hodin 1 láhev tekutého růstového mléka Croissance = 4 kojenecké láhve 250 ml. Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě.

Návod k přípravě Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny vařit nebo v chladu v příslušném zařízení). Lahev protřepejte a nalijte požadované množství do kojenecké lahve. Nepřidávejte vodu ani cukr. Mléko můžete ohřát max. na 40 °C (zkontrolujte teplotu na vnitřní straně zápěstí). Nespotřebovaný obsah vylijte.

Složení

Částečně odstředěné mléko, voda, * maltodextriny, rostlinné oleje * (* řepkový, slunečnicový *) * laktóza, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B8, B9, B12, C, D3, E, K1 a PP, minerální látky: sírany železa, hořčíku, zinku, mědi a manganu, citrát sodný, jodid draselný, hydroxid draselný, seleničitan sodný, emulgátor: řepkový lecitin.

  • Suroviny z ekologického zemědělství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.