BABYBIO 3 Croissance tekuté

1 l
BIO
Éčka
(Celkem 5)
79,90 Kč 79,90 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

Od ukončeného 10. měsíce, balení 1l
Tato kojenecká výživa se podílí na nutriční výchově dítěte v souladu s posledními poznatky v oblasti výživy kojenců. Je určena dětem od ukončeného 10. měsíce do 3 let. Výživa obsahuje železo, které je potřebné pro správný vývoj imunitního systému, vápník ke stavbě kostí a další důležité minerály a vitamíny.

Tekuté pokračovací růstové mléko Croissance je vyráběno ve Francii z krav francouzského původu.

Nová receptura bez palmového oleje! Do 3 let věku kravské mléko nesplňuje specifické nutriční potřeby dítěte. Z tohoto důvodu Babybio vyvinulo tekuté mléko Babybio Croissance. Francouzské mléko Neobsahuje palmový olej Bez přidaného aroma Praktické použití

Na co je třeba dbát Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat následující pokyny: Lahev by neměla být připravována s předstihem Před přípravou si umyjte ruce Po prvním otevření lahev dobře uzavřete, uložte do chladničky (max. 6°C) a spotřebujte do 48 hodin 1 láhev tekutého růstového mléka Croissance = 4 kojenecké láhve 250 ml. Před otevřením uchovávejte při pokojové teplotě.

Návod k přípravě Pečlivě umyjte a sterilizujte láhev a savičku (1/4 hodiny vařit nebo v chladu v příslušném zařízení). Lahev protřepejte a nalijte požadované množství do kojenecké lahve. Nepřidávejte vodu ani cukr. Mléko můžete ohřát max. na 40 °C (zkontrolujte teplotu na vnitřní straně zápěstí). Nespotřebovaný obsah vylijte.

Složení

Částečně odstředěné mléko
voda
Maltodextriny z ekologického zemědělství
Rostlinné oleje z ekologického zemědělství
Řepkový z ekologického zemědělství
Slunečnicový olej z ekologického zemědělství
Laktóza z ekologického zemědělství
vitamíny
vitamin A
vitamin B1
vitamin B2
E101 - RiboflavinŠkodlivost 0 z 6
vitamin B5
vitamin B6
Vitamin B8
Vitamín b9
vitamin B12
vitamin C
E300 - Kyselina L-askorbováŠkodlivost 0 z 6
Vitamin d3
+ Zobrazit vše

Alergeny

mléko
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.