Site languages:ČeskyEnglish
-6 %

AQUAINT dezinfekční prostředek proti baktériím

50 ml
Trvale výhodná cena
139,90 Kč 2 798,00 Kč/l149,90 Kč
Země původu: Velká Británie,

Bezpečná a klinicky ověřená dezinfekční voda na ruce, pokožku nebo ústa. Může se také použít k dezinfekci dudlíků, lahviček a další věcí.

Aquaint je bezpečná, přirozená dezinfekční voda šetrná k životnímu prostředí. Je "přirozená", protože jejími jedinými složkami jsou voda a "přírodní kyselina" (kyselina chlorná HClO), kterou vytváří lidské tělo pro boj s bakteriemi.

Aquaint má schopnost za pár sekund zabít 99,9 % bakterií. Neobsahuje alkohol. Při použití na čistění může eliminovat anebo značně omezit zápach způsobený baktériemi.

Aquaint je dermatologicky a klinicky testován, vhodný pro citlivou pokožku a při požití neškodný. Není třeba oplachovat.

Použití

AQUAINT je přirozený a bezpečný, proto je možné ho používat již od narození na čistění pokožky pod plenkou, na ruce, vlastně na jakoukoliv část těla.

Dále může být použit jako:

  • čistič na dětské lahve, který okamžitě ničí baktérie bez potřeby oplachování;
  • čistič šidítek, kousátek apod.;
  • čistič nábytku v dětském pokoji, WC sedátka apod.;
  • Aquaint je obzvlášť vhodný pomocník při cestovaní s miminky i dětmi.

O výrobci

Společnost Opus Innovatations byla založena s cílem vyvíjet a prodávat zdravotní potřeby. Jejich výrobky jsou vždy šetrné k přírodě. Jejich rostoucí portfolio se skládá z produktů dětské péče, osobní hygieny až po potřeby pro diabetiky.

Skladování

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Výrobce

Opus Innovations Ltd
Unit 12 The Brunel Centre,
Newton Road, Crawley,
West Sussex, RH10 9TU,
United Kingdom.

Složení

Voda, kyselina chlorná (HClO), pH 5.0 – 6.5, Dostupný chlór: 10 –30 mg/kg. Kyselina chlorná, kterou Aquaint® obsahuje je vysoko účinný přírodní oxidant a antimikrobiální roztok, který tvoří lidské tělo na boj s infekcemi a patogeny.