Rohlik.cz

Popis produktu

Aquaint 500ml – dezinfekční voda AQUAINT Dezinfekční prostředek proti baktériím 500ml 100% přirozená dezinfekční voda na ruce, pokožku, ústa a můžete také použít k dezinfekci dudlíků, lahviček a další věcí. AQUAINT můžete používat od narození na ruce, pokožku, do úst, ostatně jako na jakoukoli část těla.

  • Aquaint je bezpečná, přirozená dezinfekční voda šetrná k životnímu prostředí.
  • Je „přirozená“ protože jejími jedinými složkami jsou voda a „přírodní kyselina“ (kyselina chlorná HClO), kterou vytváří lidské tělo pro boj s bakteriemi. – Aquaint má schopnost za pár sekund zabít 99.9% bakterií.
  • Neobsahuje alkohol.
  • při použití na čistění může eliminovat anebo značně omezit zápach způsobený baktériemi

100% bezpečný a klinicky ověřený Aquaint® je kosmetický výrobek a je v souladu s požadavky Směrnice EU 76/768/EEC a následných dodatků. Složení AQUAINT Voda, kyselina chlorná (HClO) pH 5.0 – 6.5 Dostupný chlór: 10 –30 mg/kg

AQUAINT je přirozený a bezpečný, proto je možné ho používat již od narození na čistění pokožky pod plenkou, na ruce, vlastně na jakoukoliv část těla. Kromě použití na pokožce, můžete ho používat jako:

Čistič na dětské lahve, který okamžitě ničí baktérie bez potřeby oplachování. Čistič šidítek, kousátek apod. Čistič nábytku v dětském pokoji, WC sedátka apod. Aquaint je obzvlášť vhodný pomocník při cestovaní s miminky i dětmi. Aquaint nabízíme ve výhodném 50ml balení, které využijete při cestovaní – snadno se vejde do tašky na přebalování nebo dokonce do kapsy. Lahve Aquaintu mají moderní „čistý“ design Aquaint je dermatologicky a klinicky testována, vhodná pro citlivou pokožku a při požití neškodná. Není třeba oplachovat.

Složení

Voda, kyselina chlorná (HClO), pH 5.0 – 6.5, Dostupný chlór: 10 –30 mg/kg. Kyselina chlorná, kterou Aquaint® obsahuje je vysoko účinný přírodní oxidant a antimikrobiální roztok, který tvoří lidské tělo na boj s infekcemi a patogeny.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×