AQUAINT dezinfekční prostředek proti baktériím

500 ml
279,90 Kč 559,80 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Aquaint 500ml – dezinfekční voda
AQUAINT Dezinfekční prostředek proti baktériím 500ml 100% přirozená dezinfekční voda na ruce, pokožku, ústa a můžete také použít k dezinfekci dudlíků, lahviček a další věcí. AQUAINT můžete používat od narození na ruce, pokožku, do úst, ostatně jako na jakoukoli část těla.

- Aquaint je bezpečná, přirozená dezinfekční voda šetrná k životnímu prostředí. - Je "přirozená" protože jejími jedinými složkami jsou voda a "přírodní kyselina" (kyselina chlorná HClO), kterou vytváří lidské tělo pro boj s bakteriemi. - Aquaint má schopnost za pár sekund zabít 99.9% bakterií. - Neobsahuje alkohol. - při použití na čistění může eliminovat anebo značně omezit zápach způsobený baktériemi

100% bezpečný a klinicky ověřený Aquaint® je kosmetický výrobek a je v souladu s požadavky Směrnice EU 76/768/EEC a následných dodatků. Složení AQUAINT Voda, kyselina chlorná (HClO) pH 5.0 – 6.5 Dostupný chlór: 10 –30 mg/kg

AQUAINT je přirozený a bezpečný, proto je možné ho používat již od narození na čistění pokožky pod plenkou, na ruce, vlastně na jakoukoliv část těla. Kromě použití na pokožce, můžete ho používat jako:

Čistič na dětské lahve, který okamžitě ničí baktérie bez potřeby oplachování. Čistič šidítek, kousátek apod. Čistič nábytku v dětském pokoji, WC sedátka apod. Aquaint je obzvlášť vhodný pomocník při cestovaní s miminky i dětmi. Aquaint nabízíme ve výhodném 50ml balení, které využijete při cestovaní – snadno se vejde do tašky na přebalování nebo dokonce do kapsy. Lahve Aquaintu mají moderní „čistý“ design Aquaint je dermatologicky a klinicky testována, vhodná pro citlivou pokožku a při požití neškodná. Není třeba oplachovat.

Složení

Voda, kyselina chlorná (HClO), pH 5.0 – 6.5, Dostupný chlór: 10 –30 mg/kg. Kyselina chlorná, kterou Aquaint® obsahuje je vysoko účinný přírodní oxidant a antimikrobiální roztok, který tvoří lidské tělo na boj s infekcemi a patogeny.