Brit

Brit Premium Cat Meat Plate kapsičky pro kočky 4×100 g

400 g
64,10 Kč 160,25 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

30+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Šťavnaté, masové kapsičky v omáčce pro dospělé kočky. Multipack obsahuje dvě kapsičky s příchutí hovězí maso s hráškem a dvě kapsičky s příchutí kuřecí a krůtí maso.

Konkrétní varianta obalu vám bude dodána dle aktuální skladové zásoby.

Varianty příchutí respektují přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků. Kapsička může být kompletním nebo doplňkovým krmivem k suchému krmivu pro kočky. Dopřejte své kočce každý den porci masa, vybírat můžete ze dvou druhů.

Kapsičky jsou připravovány uniktání šetrnou metodou vaření v páře pro zachování originální chuti a vůně masa.

Použití

Přizpůsobte dávku krmiva podle úrovně aktivity a tělesné kondice vašeho mazlíčka. Kočkám musí být vždy k dispozici čerstvá pitná voda. Podávejte za pokojové teploty.

Doporučené dávkování: Doporučujeme krmit kombinací 2 kapsiček a 20 g suchého krmiva.

O výrobci

Společnost VAFO PRAHA se zabývá výrobou, distribucí a vývojem prémiových a superprémiových krmiv pro psy a kočky. Jedná se o rodinnou firmu s již více než dvacetiletou tradicí a zkušeností v oboru. Výrobu krmiv zajišťuje ve čtyřech moderních výrobních závodech v České republice.

Své produkty značek Brit Care, Brit Premium, Brit Animals a Let‘s Bite vyváží do 70 zemí světa.

Skladování

Skladujte v chladu a suchu. Po otevření uchovávejte v chladničce. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce

VAFO PRAHA s.r.o.
K Brůdku 94
252 19 Chrášťany
Česká republika

2X S HOVĚZÍM A HRÁŠKEM V OMÁČCE. SLOŽENÍ: 87 % maso a vedlejší výrobky živočišného původu v kouscích (13 % hovězí), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), zelenina (4 % hrášek), minerální látky. Bez barviv, bez konzervantů. ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 8,5 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vlhkost 82 %.
2X S KUŘECÍM A KRŮTÍM V OMÁČCE. SLOŽENÍ: 85 % maso a vedlejší výrobky živočišného původu v kouscích (40 % kuře, 12 % krůta), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky. Bez barviv, bez konzervantů. ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 8,5 %, hrubý tuk 4,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,4 %, vlhkost 82 %.