Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

BIO T-Bone Steak od TRMS cca 430 g
Od českého farmáře

BIO T-Bone Steak od TRMS

BIO T-Bone Steak od TRMS

cca 430 g
Od českého farmáře
cca 724,00 Kč (1 699,00 Kč/kg)
Popis produktu

České, za sucha stařené hovězí. Nedáme na něj dopustit. Maso z kraviček, které jsou z plemene aberdeen angus a jsou celý rok na pastvě, kde se živí trávou či senem. Rostou pomalu v krásné přírodě Šumavy či Vysočiny. Maso je za sucha vyvěšené minimálně 5 týdnů, čímž získá úžasnou výraznou chuť. T – Bone Steak získal své pojmenování podle hřbetní kosti ve tvaru písmene „T“, která protíná 2 svaly: nízký roštěnec a pravou svíčkovou. Maso vyndejte z lednice minimálně 30 před jeho přípravu. Rozehřejte pánev, maso nasolte (nejlépe mořskou solí Maldon) a zprudka zatáhněte z obou stran. Vložte do trouby rozehřáté na 180 °C a pečte do té doby, dokud vnitřní teplota masa nedosáhne hodnoty 53°C. Teplotu měřte průběžně teploměrem, který zapíchnete do největší části masa (pozor, nesmí se dotýkat kosti). Maso poté vyndejte a nechte 10 minut odpočinout.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

4 (21 hodnocení)
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

"Maso v pořádku, poškozený obal"

Lenka S. 9.5.2017

"the cut was very small and thin and not trimmed very well"

Luigi R. 2.4.2017

"Kvalitně uzrálé maso, příjemná jemná chuť. Největší plus je hodně dobře krmený a čistý chov, maso absolutně bez stop kyselosti, či nežádoucích chutí."

Patrik Z. 28.2.2017

"Krásný kus masa, delikatesa. "

Petr M. 27.12.2016
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK