Linteo kuchyňské utěrky bílé XXL 2vr.

50 m
54,90 Kč 1,10 Kč/m
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Jemné bílé kuchyňské utěrky Linteo XXL jsou baleny po 1 kuse, kde tato role má návin jako 5 klasických rolí. U těchto kuchyňských utěrek je na jedné roli návin 50 metrů.

Balení je praktické a šetří váš čas i peníze. Papír je vyroben ze 100% celulózy. Nabízí vám příjemný poměr cena-kvalita.

Použití

Kuchyňské útěrky jsou nejen skvělým pomocníkem v kuchyni, ale své využití najdou i při úklidových pracech, jako např. během umývání a leštění oken, auta, v koupelně, na zahradě nebo při nehodách od domácích mazlíčků. Také smažené jídlo stačí poukládat na papírové utěrky, ty se už o přebytečný tuk postarají.

O výrobci

Obchodní společnost Melitrade a.s. se základním kapitálem 100 mil. Kč, vznikla zápisem do obchodního rejstříku dne 8. října 2007 a zahájila své působení na trhu s hygienickými papírenskými výrobky pod značkou Linteo.

Výrobky značky Linteo usnadňují a zpříjemňují život všem členům rodiny a jsou její nedílnou součástí již 20 let. Po celou tuto dobu je značka Linteo vnímána jako kvalitní důvěryhodná česká značka, která usnadňuje každodenní život našim zákazníkům.

Skladování

Skladujte v suchu a vyvarujte se působení ohně.

Výrobce

Melitrade a.s.
Domažlická 1232/3
Praha-Žižkov, 130 00
Česká republika

Složení

100% celulóza