Madeta Jihočeské Mléko polotučné 1,5%

1 l
22,90 Kč 22,90 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Lahodné mléko provoněné sluncem a květy jihočeských luk pozná po prvním doušku každý. Jihočeské mléko si svou výtečnou chuť zachová po celou dobu trvanlivosti - 2 týdny, neboť obal s praktickým šroubovacím uzávěrem ho dokonale ochrání před působením světla.

Výrobek je vyroben z prvotřídního jihočeského mléka s obsahem tuku 1,5% a jak jeho název napovídá, je opravdu lahodné. Splňuje požadavky bezlepkové diety.

Madeta je tradiční firmou, která si zakládá na kvalitě svých produktů. Uvědomuje si však, že dnešní doba vyžaduje také odpovědný přístup k životnímu prostředí. Nově představuje stoprocentně recyklovatelný obal na čerstvé mléko pocházející z odpovědné těžby dřeva. Nový obal je složen z plastu a papíru a obě tyto složky jsou 100% recyklovatelné.

Značení Certified carbon neutral neboli neutrální uhlíkové stopy naleznete u čárového kódu. Tento certifikát značí firmu, která se snaží interními opatřeními snížit svou uhlíkovou stopu. Vedle něj najdete na obale také logo s nápisem FSC a obrázkem naznačujícím strom. Logo by se dalo spojit se snahou o trvale udržitelný rozvoj. Zakoupením produktů s tímto označením zákazník podporuje lesní hospodářství, které je šetrné k přírodě i lidem.


O výrobci

Pravá Madeta se zrodila kolem roku 1902 v Táboře. Tehdy ještě jako Mlékařské Družstvo Táborské. A byla to právě počáteční písmena tohoto názvu, z nichž vznikla nezapomenutelná značka Madeta.

Skladování

Uchovejte při teplotě 2–8 °C.

Výrobce

Madeta a.s.
Rudolfovská 246/83
370 50 České Budějovice

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota192 kJ/46 kcal
Tuky1.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny1 g
Sacharidy4.8 g
z toho cukry4.8 g
Bílkoviny3.2 g
Sůl0.1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko