Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Mida´s Tandoori Kmín římský mletý

100 g
Nedostupné u dodavatele. Dostupné cca od října 2020
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Mletý kumín neboli římský kmín.

Získává se ze semínek šabreje kmínovitého, které se od běžného kmínu liší velikostí, chutí, vůní a světlejší zelenohnědou barvou. Semena mají jinou vůni a hořčejší chuť než klasický kmín, takže se tato koření nedají vzájemně nahradit.  

Římský kmín má protizánětlivé účinky a obsahuje množství zdraví prospěšných látek:

Použití

Můžete ji využít v indické, asijské, mexické, ale také arabské kuchyni. Výborně ladí s kuskusem, skvělý je do chilli con carne a hojně se používá při přípravě dušených mas. Pomáhá s trávením těžkých jídel. Používá se také při nakládání zeleniny, uzenin, sýrů či kysaného zelí.

O výrobci

Mida byla založena v roce 1928 Sailendrou Krishnou Mitra. Podnikání zahájil ze svého domova na předměstí Kalkaty. Pečlivě skládal tradiční recepty pro Chutneys, Pickles, Sauces, Curry Powder a Pastes z různých míst své návštěvy v Indii a rád se podělil o své domácí přípravy se svými rodinnými příslušníky a přáteli. Položil tak základ sdílení a zdokonalování tajemství každého pokrmu. 

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření obalu uchovávejte v hermeticky uzavřené nádobě.

Výrobce

MIDA & COMPANY PRIVATE LTD.
Orbit Building 
Garstin Place 1
700 001  Kolkata
West Bengal
Indie

Složení

Kmín římský mletý