Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Mida´s Koriandr mletý

100 g
32,90 Kč 329,00 Kč/kg
Země původu: Indie,

Koriandr pochází z východního Středomoří a západní Asie. Koriandr se dá pěstovat i u nás. Dobře vyzrálé plody jsou příjemně aromatické, mají nasládlou a palčivou chuť. Jako koření se v mírné dávce užívá v gruzínské a latinskoamerické kuchyni, pro svoji specifickou aromatickou vůni. Tvoří součást směsí Karí.

Použití

Koření je dobré při nakládání hub, červené řepy, zelí, do směsí koření, pečiva, při uzení masa nebo dušení, do omáček ale můžete ho přidat i do likérů nebo při pečení cukrovinek.

O výrobci 

Firma Mida byla založena v roce 1980 Sailendrem Krishna Mitrou ve východním městě Indie, Kalkatě. Mitra pečlivě vybral různé druhy koření z různých koutů světa, a tím položil základ pro zdokonalení všech možných receptů. 

Společnost F. W. Tandoori je rodinná a ryze česká firma založena roku 1992. V té době pokrývala prázdné místo na českém trhu v segmetu gastronomických specialit. Tandoori propojuje výrobce z celého světa a dodává na trh nejrůznější výrobky, aby dodaly pokrmům ten správný šmrnc. 

Výrobce

MIDA & COMPANY
ORBIT BUILDING,
Garstin 1
Kolkata -700 001
Indie

 

Složení

Koriandr