Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Curaprox Enzycal 1450 ppm F

1 ks
129,90 Kč 129,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zubní pasty Curaprox řady Enzycal mají svěží chuť a zaručují zdravé zuby a dásně.

Dvojitá ochrana proti kazu díky fluoridu sodnému a laktoperoxidázovému systému. Stejně jako u všech Enzycal zubních past: laktoperoxidázový systém zvyšuje antibakteriální, protiplísňové a antivirové účinky slin a podporuje jejich cirkulaci.

Vysoký obsah fluoridu sodného: 1.450 ppm. RDA 60: středně jemná abrazivita.

Neobsahuje SLS pěnidlo: jemná k ústům, chrání sliznici proti podráždění - a dokonce pomáhá při léčbě aft v ústech.

Vhodná pro uživatele od 12 let.

O výrobci

Curaden dobývá svět dentálními řešeními. Země jako Německo, Rakousko, Itálie a Anglie byly prvními úspěšnými trhy. Dnes prodávají jejich výrobky ve více než sedmdesáti zemích.

Na začátku tohoto úspěchu byla práce Hanse Breitschmida, který jako školený zubní technik povýšil stomatologickou péči na úroveň „komplexního ústního zdraví“. Ve svém podnikání v Lucernu prodával stomatologické výrobky zubním ordinacím a postupně si vybudoval pevnou síť, která trvala několik desetiletí a dodnes existuje.

Hans Breitschmid si brzy uvědomil, že další výcvik není jen nutný, ale byl klíčem k úspěchu. Byla to první zubní obchodní společnost, která nabídla další školení pro zubní techniky a přilákala známé reproduktory pro další vzdělávání v korunové technologii, ortodoncii nebo technikách hlubokého tažení do Lucernu. 

Čištění mezizubních kartáčů mezi zuby nebylo v 60. letech příliš rozšířené. Nastupující společnost vyvinula a prodala takové nástroje se značkou Curaprox a od roku 1976 spolupracovala s profesorem Mühlemannem, který byl tehdy průkopníkem v prevenci. To upevnilo jeho dobrou pověst mezi odborníky. Filozofie Curaden „lepší zdraví pro vás“ znamená širší porozumění.

Výrobce

Curaden Czech s.r.o.
U Železné lávky 10
118 00 Praha 1