Curaprox Black is White set

699,90 Kč 699,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

„Black Is White“ - černá bělící zubní pasta (90ml), černý zubní kartáček CS 5460 Ultrasoft s černýni a bílými vlákny.

Tato zubní pasta představuje zásadní změnu v bělení zubů. Využívá schopnosti aktivního uhlí k bělení zubů a odstraňování zabarvení  bez  jejich obrušování nebo odbarvování. Zubní pasta Black Is White je jemná a bezpečná. Neobsahuje SLS (sodium lauryl sulfát) - agresivní pěnidlo, které najdeme v mnoha zubních pastách - ani plastové částečky. Namísto toho využívá tato pasta systém enzymů, který se již osvědčil v řadě zubních past CURAPROX Enzycal. Tyto enzymy jsou přirozeně obsaženy ve slinách a poskytují silnou ochranu proti bakteriím, plísním a dokonce působí proti tvorbě zubního kazu. 

O výrobci

CURAPROX je značkou dentálního zdraví, vlastněnou společností Curaden AG, sídlící v Kriensu ve Švýcarsku. Od roku 1972 v úzké spolupráci s dentálními odborníky na výuku, výzkum a dentální praxi, vyvíjí Curaprox šetrné a účinné pomůcky pro ústní hygienu, které slouží pouze jedinému účelu: udržet zuby a dásně zdravé po celý život.

Výrobce

Curaden AG
Amlehnstrasse 22
6010 Kriens
Švýcarsko

 

 

Složení

Obsahuje:
- 1450 ppm fl uoridů - enzymy k ochraně před zubním kazem a k podpoře funkce slin -15000 ppm hydroxyapatitu sodného (ve formě nanosloučeniny) a brilantní modř® jako fyzikálně chemicky působící zjasňovač - RDA ~ 50 - velmi málo éterických olejů - Starphere® jako chladivou přísadu Neobsahuje: - SLS - triklosan - bělící látky - částice plastů