Kvůli výpadku na straně poskytovatele platebních terminálů, není dočasně možné hradit kartou u kurýra. Usilovně pracujeme na tom, aby vše opět vzorně fungovalo. Omlouváme se.

Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Sunar Complex 5 kojenecká výživa mléčná 0,6 kg
-18%

Sunar Complex 5 kojenecká výživa mléčná

Sunar Complex 5 kojenecká výživa mléčná

0,6 kg
Trvale výhodná cena %
219,00 Kč 269,90 Kč (365,00 Kč/kg)
Popis produktu

Mléko a mléčné výrobky jsou důležitou součástí jídelníčku dětí i po 3. roce života. Proto vám přinášíme lahodný mléčný nápoj Sunar complex 5 s obsahem důležitých vitaminů a minerálních látek např. Vitaminem D a vápníkem pro správný růst kostí. Sunar complex obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar obsahuje vápník, který je důležitý pro udržení normálního stavu kosti a zubů. Sunar navíc jako jediný ve všech řadách obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Složení

Složení: maltodextrin, sušene plnotučne mléko/mlieko, laktoza (z mléka/mlieka), sušene odtučněne/odtučnene mléko/mlieko, rostlinne/rastlinne oleje (slunečnicovy/slneč­nicovy, řepkovy/repkovy, palmovy, kokosovy), cukr/cukor, prebioticka vlaknina (galaktooligo­sacharidy), orthofosforečnan vapenaty, mlečnan/mlečnan vapenaty, L-askorban sodny, citran vapenaty, hydroxid draselny, siran železnaty, uhličitan draselny, siran zinečnaty/zinoč­naty, DL α-tokoferylacetat, retinylacetat, emulgator: sojový/sójový lecitin, nikotinamid, D-pantothenat/ D-pantotenat vapenaty, thiamin/tiamin hydrochlorid, siran měďnaty/meďnaty, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselny, kyselina listova, riboflavin, fytomenadion, cholekalciferol, seleničitan sodny, siran manganaty, D-biotin, kyanokobalamin.

ALERGENY: Mléko, sója.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK