Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Slide 1 of 2

Mléko a mléčné výrobky jsou důležitou součástí jídelníčku dětí i po 3. roce života.

Proto vám přinášíme lahodný mléčný nápoj Sunar complex 5 s obsahem důležitých vitaminů a minerálních látek např. Vitaminem D a vápníkem pro správný růst kostí. Sunar complex obsahuje naturbalance - vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar obsahuje vápník, který je důležitý pro udržení normálního stavu kosti a zubů. Sunar navíc jako jediný ve všech řadách obsahuje mléčný tuk.

Použití

Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut. V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (viz. dávkovací tabulka). Nespotřebovanou převařenou vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.

Naplňte odměrku vrchovatě práškem a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37 – 40°C. Připravenou porci ihned podávejte.

O výrobci

Společnost HERO působí v České a Slovenské republice od roku 2004. Je to mezinárodní, rodinná firma s více než 125letou zkušeností se zpracováním ovoce, vývojem a výrobou dětské výživy. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s přírodou, s ohledem na čerstvost a v tom nejčistším prostředí. Hlavními značkami společnosti jsou Sunar, Sunárek, Corny a Schwartau.

Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24°C v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neuchovávejte v lednici. 

Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci a spotřebujte ji do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znovu nepodávejte. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů.

Výrobce

HERO CZECH s.r.o.
Radlická 751/113E
158 00  Praha 5
Czech Republic  

Složení

Maltodextrin
Sušené plnotučné mléko
Laktóza
Z mléka
Sušené odtučněné mléko
Rostlinné oleje
Slunečnicový
Řepkový
Palmový
Kokosový
Cukr
Prebiotická vláknina
Galaktooligoacharidy
Orthofosforečnan vápenatý
E327 - Mléčnan vápenatý
L-askorban sodný
E333 - Citronany vápenaté
E525 - Hydroxid draselný
Síran železnatý
E501 - Uhličitany draselné
Zobrazit vše

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1933 kJ/460 kcal
Tuky18 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.6 g
Sacharidy61 g
z toho cukry45 g
Bílkoviny12 g
Sůl0.48 g
Vláknina g

Alergeny

Sójové boby
Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.