Rohlik.cz

Popis produktu

Mléko a mléčné výrobky jsou důležitou součástí jídelníčku dětí i po 3. roce života. Proto vám přinášíme lahodný mléčný nápoj Sunar complex 5 s obsahem důležitých vitaminů a minerálních látek např. Vitaminem D a vápníkem pro správný růst kostí. Sunar complex obsahuje naturbalance – vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar obsahuje vápník, který je důležitý pro udržení normálního stavu kosti a zubů. Sunar navíc jako jediný ve všech řadách obsahuje mléčný tuk.

Skladujte v suchu při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Pro každé krmení připravujte vždy čerstvě namíchanou porci. Nespotřebovanou porci neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a chladném místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 tydnů.

Složení

Složení: maltodextrin, sušene plnotučne mléko/mlieko, laktoza (z mléka/mlieka), sušene odtučněne/odtučnene mléko/mlieko, rostlinne/rastlinne oleje (slunečnicovy/slneč­nicovy, řepkovy/repkovy, palmovy, kokosovy), cukr/cukor, prebioticka vlaknina (galaktooligo­sacharidy), orthofosforečnan vapenaty, mlečnan/mlečnan vapenaty, L-askorban sodny, citran vapenaty, hydroxid draselny, siran železnaty, uhličitan draselny, siran zinečnaty/zinoč­naty, DL α-tokoferylacetat, retinylacetat, emulgator: sojový/sójový lecitin, nikotinamid, D-pantothenat/ D-pantotenat vapenaty, thiamin/tiamin hydrochlorid, siran měďnaty/meďnaty, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselny, kyselina listova, riboflavin, fytomenadion, cholekalciferol, seleničitan sodny, siran manganaty, D-biotin, kyanokobalamin.

ALERGENY: Mléko, sója.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×