Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Dione Zeleninová směs Lečo

350 g
Mražené
23,90 Kč 68,29 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Typická směs zeleniny, která je vhodná jako základ leča a masových pokrmů.

Čerstvé papriky různé barvy, cibuly a rajčata pečlivě vybíráme, blanšírujeme a “šokově” zmrazíme, díky čemuž si můžeme užívat nejen skvělé chutě a vůně, ale také původní barvy čerstvé zeleniny.

Použití

Do hrnce s malým množstvím rozpáleného tuku vysypeme z obalu zmrazenou zeleninovou směs a krátce podusíme. Během vaření přidáme trochu vody, osolíme a promícháme. Takto připravenou zeleninovou směs je možné dále upravovat podle běžných kuchařských receptů, či vlastních zvyklostí.

O výrobci

Dione je ryze česká značka prvotřídní zmrazené zeleniny a ovoce. Sídlí ve středních Čechách v Panenských Břežanech.  Pro značku Dione totiž zpracovává nejkvalitnější, povětšinou českou, zeleninu z tradičních pěstitelských oblastí jako je Polabí a Litoměřicko, odkud to do Panenskách Břežan je jenom kousek. Zeleninu sklízí ve fázi nejvyšší zralosti, kdy má nejlepší chuť, vůni, barvu, ale také obsah nutričních hodnot, hlavně vitamínů, fitonutrientů a minerálních látek. 

Skladování

Skladujte při teplotě -18°C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

AGRIMEX Vestec a.s.
č. p. 199
250 70 Panenské Břežany
Česká republika

 

Složení

Rajče kostka
Paprika řezy
Cibule plátky

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota97 kJ/23 kcal
Tuky0.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy5.7 g
z toho cukry3.3 g
Bílkoviny0.9 g
Sůl0.01 g
Vláknina g