-37 %

Finish PowerGel tekutý prostředek do myček nádobí

1,5 l
Trvale výhodná cena %
249,90 Kč 166,60 Kč/l399,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Finish PowerGel si hravě poradí se zaschlou špínou i odolnými skvrnami na nádobí. Výsledkem je perfektně čisté a lesklé nádobí.

Gel do myček na nádobí, který se snadno rozpouští a je proto vhodný pro všechny mycí programy. Ocení jej však zejména ti, kteří rádi používají programy krátké. Při nichž se na rozdíl od některých tablet zcela rozpustí a může tak začít účinkovat již od první minuty mycího procesu. Navíc nehrozí riziko, že by po sobě zanechal jakékoliv stopy. 

Použití

Nalijte doporučené množství do dávkovače myčky. Doporučuje se nastavit teplotu vody na 50 - 60 °C. Je to ta nejlepší teplota, při které budou vaše talíře, sklenice i příbory čisté a zářivé. 
Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Složení

< 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty
> 30 %: fosforečnany Další složky: Enzymy (proteasa - subtilisin, amylasa) Parfém Limonen Methylchloroisthiazolinon Methylisothiazolin