Site languages:ČeskyEnglish

Finish leštidlo do myčky nádobí

0,8 l
169,90 Kč 212,38 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Zajistí dokonale nablýskané sklenice a talíře.

Ve spolupráci s mycím prostředkem pomáhá smývat z nádobí zbytky jídla, skvrny, zbavuje ho povlaku a dodává mu oslnivý lesk. Zároveň urychluje schnutí nádobí a zajišťuje důkladné opláchnutí. Leštidlo Finish Shine&Dry zabraňuje ulpívání kapek vody na nádobí a předchází tak nevzhledným skvrnám.

Doporučujeme použít leštidlo Finish tam, kde chcete mít jistotu dokonale čistého a lesklého nádobí bez skvrn a povlaku.

Jak pouzit Finish leštidlo

Použití

Leštidlo jednoduše nalijte v doporučeném množství do dávkovače určeného výrobcem myčky. Uzavřete dávkovač a zvolte mycí program. Prostředek se bude automaticky uvolňovat v rámci oplachovacího cyklu. Leštidlo používete při každém mytí nádobí (pokud již není obsaženo v mycím přípravku).

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3

Složení

5-15%: neiontové povrchově aktivní látky
<5 % konzervační činidla (methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone)