Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-23 %

Vitroclen Power cream čistič sklokeramických varných desek

200 ml
Trvale výhodná cena
99,90 Kč 499,50 Kč/l129,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Doporučeno výrobci: Zanussi, Teka, AEG, Fagor, Miele, Balay, Bosch, Corberó. Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu! Obal může být recyklován až po úplném vyprázdnění.

Návod k použití:
Před použitím protřepte. Nechte povrch desky vychladnout. Naneste přímo na povrch, který budete čistit. Nechte produkt chvilku působit, pak setřete houbičkou nebo hadříkem. V případě těžce odstranitelných skvrn proces opakujte a nechte produkt působit o trochu déle. Pro zářivý lesk vyleštěte plochu suchým hadříkem.

Bezpečnostní varování

Pokyny pro bezpeční zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Při zasažení očí vyplachujte proudem vody alespoň 15 minut, při přetrvávání příznaků vyhledejte lékařskou pomoc. Při zasažení kůže omývejte postižené místo vodou po dobu alespoň 15 minut, při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékařskou pomoc. Pro citlivou kůži se doporučuje použití rukavic.

Složení

< 5%: neiontové povrchově aktivní látky
Ostatní složky: parfém, 2-methyl-3-isothiazolon, 1,2-benzisothiazol 3(2H)-on, 2-oktyl-2H-isothiazolon (konzervační látky)