Nestlé Fitness cereálie s ovocem

375 g
89,90 Kč 239,73 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

Cereální lupínky se sušeným ovocem.

Cereálie FITNESS® s ovocem obsahují celozrnnou pšenici jako hlavní surovinu, dále jemnou rýži, špetku cukru pro získání zlatavé barvy a exotickou směs rozinek, ananasu, papáji, kokosu a kousků jablek.
Díky obsahu celozrnných cereálií jsou tvé oblíbené FITNESS® skvělým zdrojem vlákniny. Také obsahují vitamíny a minerální látky, jako například železo, které přispívá k normálnímu fungování imunitního systému. Různorodá vyvážená strava a zdravý životní styl jsou základem pro udržení dobrého zdraví.

Díky obsahu celozrnných cereálií jsou tvé oblíbené FITNESS® skvělým zdrojem vlákniny.

Obsahují vitamíny a minerální látky, jako například železo, které přispívá k normálnímu fungování imunitního systému.

Skladování: Uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

SLOŽENÍ: Cereálie 69,3 % (celozrnná PŠENICE 42,2 %, rýže), směs sušeného ovoce 25,5 % (rozinky 12 %, ananasové plátky: ananas 4,2 %, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová; konzervant: DISIŘIČITAN SODNÝ; plátky papáji: papája 2,9 %, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová; konzervant: OXID SIŘIČITÝ; kokosové lupínky 2 %, sušená jablka 1,4 %), cukr, sirup z invertního cukru, sladový výtažek z JEČMENE, jedlá sůl, glukózový sirup, melasa z třtinového cukru, regulátor kyselosti (fosforečnany sodné), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), vitamíny a minerální látky.
% - vztaženo na obsah složky v celém výrobku ALERGENY: Obiloviny obsahující lepek. Může obsahovat stopy MLÉKA, ARAŠÍDŮ a OŘECHŮ. 100 g Energie 1536 kJ 363 kcal Tuky 2,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g Sacharidy 73,8 g - z toho cukry 24,7 g Vláknina 6,9 g Bílkoviny 7,4 g Sůl 0,72 g