Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Nestlé Cheerios Oats Cinnamon ovesné cereálie skořicové 350 g

Nestlé Cheerios Oats Cinnamon ovesné cereálie skořicové

Nestlé Cheerios Oats Cinnamon ovesné cereálie skořicové

350 g
89,90 Kč (256,86 Kč/kg)
Popis produktu

Chutné a křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček namíchané s lahodnými kroužky CHEERIOS. Se špetkou skořice pro ještě lahodnější chuť.

Pečujte o své srdce

Oves je přirozeným zdrojem vlákniny, ovesné beta glukany pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi.* Díky ovesným beta glukanům v receptuře Nestlé CHEERIOS OATS budete moci udržet své srdce zdravé a žit podle svých představ!

*Denní konzumace 3 g ovesných beta glukanů přispívá ke snížení hodnoty cholesterolu v krvi. Vysoký obsah cholesterolu v krvi je rizikovým faktorem při vzniku koronárních onemocnění. Existuje více rizikových faktorů a změna jednoho z nich může a nemusí mít příznivý účinek. Je nutné pamatovat na důležitost zdravého životního stylu a vyvážené stravy.

Obsahuje celozrnné cereálie; 5 vitamínů; železo a vápník

Skladování: Uchovejte v suchu, chraňte před teplem.

Složení

SLOŽENÍ: Cereálie 74,0 % (celozrnné OVESNÉ vločky 62,8 %, celozrnné mouky OVESNÁ 3,6 %, PŠENIČNÁ 3,6 % , JEČNÁ 2,5 %, rýžová 1,0 %, kukuřičná 0,5 %), cukr, OVESNÁ vláknina , glukózový sirup, extrakt z JEČNÉHO sladu, PŠENIČNÝ škrob, sirup z invertního cukru, jedlá sůl, med, skořice 0,2 %, aromata, melasa z třtinového cukru, regulátor kyselosti (fosforečnany sodné), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), vitamíny a minerální látky (viz tabulka). % – vztažené na obsah složky v celém výrobku.

ALERGENY: Obiloviny obsahující lepek, MŮŽE OBSAHOVAT: Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Skořápkové plody a výrobky z nich.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK