Kup 2

Eco by Naty

Eco by Naty BIO Jednorázové dětské plenky midi (velikost 3) 4–9 kg

30 ks
BIO
299,90 Kč od 2 ks
329,90 Kč 11,00 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Turecko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky pro děti o hmotnosti 4–9 kg. Tyto plenky jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky a umožňují dítěti přirozené pohyby. Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy

Mají perfektně savé jádropevná lepítka pro perfektní přizpůsobení velikosti dítěte. Jejich atraktivní skandinávský design potěší děti i rodiče.

Balení obsahuje 30 plenek.

Z čeho jsou plenky Eco by Naty vyrobeny?

Vnitřní vrstva je vyrobena ze 100% geneticky neupravovaného (GM free) materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). Vnější plášť je 100% přírodní a je přirozeně prodyšný, díky tomu zajišťuje efektivní ventilaci.

  • 55–60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů
  • plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány
  • neobsahují žádný chlór, latex nebo TBT (tributyltin)

Plenky jsou certifikovány „OEKO-TEX Standard 100“. Produkty jsou testovány nezávislými institucemi Oeko-Tex na obsah více než 100 složek. Podle této certifikace poznáte, že produkt neobsahuje žádné škodlivé látky.

Všechny produkty Naty mají značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.

Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskám a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou.

O výrobci

Společnost Naty byla založena ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty – rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou jednou z nejvýznamnějších světových značek.

Demandware SiteGenesis

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Švédsko

Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbční polymer, netkaná textilie (z polyethylenu z bio materiálu), PLA (z rostlinných zdrojů), polypropylen, lycra.