Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenky pro děti o hmotnosti 9 – 20 kg.

Tyto plenky jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícimi ekzémy. 

Z čeho jsou plenky Eco by Naty vyrobeny

Vnitřní vrstva je vyrobena ze 100 % geneticky neupravovaného (GM free) materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). 100% přírodní vnější plášť je přirozeně prodyšný a zajišťuje efektivní ventilaci.

  • 55 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů.
  • Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány.
  • Neobsahují žádný chlór, latex nebo TBT (tributyltin).

Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte a má rovněž "OK Compost" certifikát. Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů. Certifikovány „Swedish Asthma And Allergy Association“. A certifikovány "OK Biobased" (Vincotte), což potvrzuje množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě.

Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskám a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou.

O výrobci

Značka Eco by Naty byla založena před více než 20 lety ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a maminka dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Demandware SiteGenesis

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly Eco by Naty - rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti - od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. Eco by Naty jsou dnes jedničkou na domácím trhu a jednou z nejvýznamějších světových značek. A může za to přístup samotné Marlene: “Založila jsem firmu se základní myšlenkou: vytvořit vysoce kvalitní plenky, které jsou přátelské k přírodě i k našim dětem. Produkty Eco by Naty splňují obě tyto podmínky.”

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20
118 27 Stockholm
Švédsko

Složení

Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbční polymer, netkaná textilie (z polyethylenu z bio materiálu), PLA (z rostlinných zdrojů), polypropylen, lycra.