Kup 2

Eco by Naty

Eco by Naty BIO Jednorázové natahovací plenkové kalhotky maxi (velikost 4) 8–15 kg

22 ks
BIO
299,90 Kč od 2 ks
339,90 Kč 15,45 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Turecko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Jednorázové, dermatologicky a ekologicky šetrné plenkové kalhotky pro děti o hmotnosti 8–15 kg. Ultra tenká konstrukce plenky efektivně zabraňuje protečení a umožňuje batoleti přirozený pohyb. Díky indikátoru vlhkosti jednoduše poznáte, kdy je plenku potřebné vyměnit. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí – ideální pro děti učící se na nočník

Jsou oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. Plenky jsou dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou či trpícimi ekzémy. Plenka má lepící pásku pro snadné zabalení použité plenky.

Z čeho jsou plenky Eco by Naty vyrobeny?

Vnitřní vrstva je vyrobena ze 100 % geneticky neupravovaného (GM free) materiálu na kukuřičné bázi, je přirozeně prodyšná i přesto, že je voděodolná a udržuje tak dětskou pokožku v suchu. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy (FSC certifikace) a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). Vnější plášť je 100% přírodní a je přirozeně prodyšný, díky tomu zajišťuje efektivní ventilaci.

  • 55–60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů
  • plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány
  • neobsahují žádný chlór, latex nebo TBT (tributyltin)

Plenky jsou certifikovány „OEKO-TEX Standard 100“. Produkty jsou testovány nezávislými institucemi Oeko-Tex na obsah více než 100 složek. Podle této certifikace poznáte, že produkt neobsahuje žádné škodlivé látky.

Všechny produkty Naty mají značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb.

O výrobci

Společnost Naty byla založena ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty – rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou jednou z nejvýznamnějších světových značek.

Demandware SiteGenesis

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Švédsko

Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbční polymer, netkaná textilie (z polyethylenu z bio materiálu), PLA (z rostlinných zdrojů), polypropylen, polyethylen, lycra.