• Milí zákazníci, bohužel je dnes poptávka  v oblastech Litoměřice a Měník větší, než jsme očekávali a na dnešek si již nelze objednat.
    Zobrazit více

Eco by Naty Vlhčené ubrousky pro citlivou pokožku bez vůně

20 ks
BIO
 59,90 Kč 3,00 Kč/ks
Země původu: Turecko,

Vlhčené ubrousky prémiové značky Eco by Naty, pro děti s citlivou pokožkou, obsahují zjemňující výtažek z heřmánku

Tyto extra silné a zároveň jemné vlhčené ubrousky jsou dermatologicky testovány. Doporučeno pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem. 

Jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů. Neobsahují chlór, umělé parfémy, barviva, alkohol, parabeny ani ftaláty. Působí preventivně proti opruzeninám.

Ubrousky jsou 100% kompostovatelné.

Produkty Naty mají certifikát FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. 

Použití

Ubrousky slouží k očištění pokožky miminka.

O výrobci

Společnost Naty byla založena ve Švédsku s cílem ulevit obrovskému problému nerozložitelných jednorázových plenek. Marlene, zakladatelka značky a máma dvou dětí, chtěla vymyslet ekologické plenky, které jí pomohou žít přirozenější život v souladu s planetou. A přesně to se jí podařilo.

Po pěti letech výzkumu, testování a překonávání řady překážek vznikly ECO by Naty – rozložitelné a ekologicky šetrné plenky. Na ně navázala řada dalších doplňků pro děti od kosmetiky přes ubrousky až po plenky a plenkové kalhotky. ECO by Naty jsou jednou z nejvýznamnějších světových značek.

Demandware SiteGenesis

Skladování

Skladujte v suchu a odděleně od parfemovaných a aromatických výrobků. Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Naty AB
Swedenborgsgatan 20 A
11827 Stockholm
Švédsko