Country Life BIO Sirup agávový

250 ml
BIO
99,90 Kč 399,60 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Agávový sirup je zahuštěná šťáva z kaktusů agáve.

Má jemnou a neutrální chuť i barvu. Jeho hustota je zhruba někde uprostřed mezi nejřidším a nejhustším sirupem. Agávový sirup je velmi univerzální pomocník.

Použití

Tipy na použití agávového sirupu: domácí zmrzliny, ovocné želé z agaru, tofu krém, puding, domácí rostlinná mléka, sušenky, bábovky, koláče, muffiny, podpora kynutých těst, domácí limonáda, ledový čaj, smoothies, marmelády, džemy, apod.

O výrobci

Country Life působí na trhu již 20 let. Byla u samého zrodu trhu s biopotravinami. Od počátku chtěla pohlížet na zdravý životní styl komplexně. Nenabízet lidem pouze biopotraviny a zdravou výživu, ale také tyto produkty sama pěstovat a vyrábět. Vařit s nimi a naučit to ostatní. Pomoci lidem se změnou životního stylu a dávat jim informace a rady v této oblasti. Vzdělávat další odborníky v oboru. A to vše spojit s ekologicky hodnotami, kterým v Country Life sami věří.  

Společnost Country Life je největším dovozcem, obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice.Výsledek obrázku pro country life logoSkladování

Skladujte při teplotě do 20 °C, po otevření skladujte v chladničce.

Výrobce

Country-Life s. r. o.
Nenačovice 87
266 01 Beroun 1
Česká republika