Site languages:ČeskyEnglish
-25 %

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights deodorant

150 ml
Trvale výhodná cena
44,90 Kč 299,33 Kč/l59,90 Kč
Země původu: Německo,

Chcete utéct do ráje inspirujících vůní a rozmazlovat se něčím fantastickým každý den? Objevte stimulující vibrace Brazílie s exotickou vůní v noci rozkvétajícího jasmínu a 100% přírodním extraktem ze šťavnaté maracuji. Nechte vaše smysly zdivočet a odcestovat do pulsujícího centra samby.

Aktivní komplex svěžesti bojuje proti zápachu způsobenému bakteriemi a zajišťuje dlouhotrvající vůni a ochranu až na 48H.

Dermatologicky testováno, jemný k pokožce.

Příprava a použití:

Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Aplikujte pouze krátkými střiky. Nestříkejte do očí.

Složení

Butane
Alcohol denat. Propane Isobutane Triethyl citrate Parfum (fragrance) Passiflora edulis fruit extract Phenoxyethanol Linalool Polyglyceryl-3 caprylate Benzyl salicylate Butyloctanoic acid Limonene Glycerin Hexyl cinnamal Benzyl alcohol Alpha-isomethyl ionone Citronellol Coumarin