Statek Horní Dvorce Pomazánka bryndzová papriková

150 g
Od českého farmáře
Bez éček
54,90 Kč 366,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Bryndza je měkký, míšený a solený sýr vyráběný z hrudkového ovčího mléka.

Použití

Pomazánku podáváme s čerstvým chlebem ke svačině i k jednoduché večeři.

O výrobci

V roce 2004 koupili manželé Dubovi historický hospodářský dvůr v Jižních Čechách a vybudovali rodinnou firmu Horní Statek s chovem ovcí a vytvořili široké portfolio farmářských ovčích sýrů, které na českém trhu chyběly. Dnes vyrábějí čerstvé ovčí sýry i archivní goudy, ovčí jogurty a také jehněčí maso a uzeniny. Produkují čisté přírodní potraviny, které neobsahují žádné konzervanty a barviva. Ovečky se během pastevní sezóny pasou na pastvinách, které jim umožňují vybírat si podle vlastní chuti rozličné byliny a traviny. Chuť těchto bylin je pak příjemně patrná i v ovčím mléku.

Skladování

Uchovejte v chladu, určeno k rychlé spotřebě.

Výrobce

Statek Horní Dvorce, s.r.o.
Horní Dvorce 22
378 53 Strmilov
Česká republika

 

Příběh Statku Horní Dvorce

Statek koupili manželé Dubovi v roce 2004. Už od vysoké školy mluvili o tom, že po ukončení studia chtějí farmu s chovem ovcí. Chtěli mít vše na jednom místě (chov, zpracování a výrobu potravin) a nabízet lidem poctivé a adresné výrobky ze statku. Nyní nabízí ovčí sýry, ovčí mléčné výrobky, uzeniny s jehněčím masem a jehněčí maso.

Jak se to dělá

Manželé Dubovi vybudovali plnohodnotnou zemědělskou společnost hospodařící v jižních Čechách, která má jako cílové produkty čerstvé a zrající ovčí sýry. Sýry vyráběné v jejich sýrárně neobsahují konzervanty a barviva. Ruční výroba umožňuje šetrné zacházení jak se sýrařským zrnem během výroby, tak i s jednotlivými sýry. Minimalizuje se tím odcházení chuťových látek pryč do syrovátky a ztráty důležitých nutričních hodnot sýrů. Produkty ze Statku Horní Dvorce jsou poctivé, lahodné a vyráběné s láskou k přírodě.

Proč si Dubovi vybrali Rohlík?

„Spolupráce s Rohlíkem je jednoduchá. Zvažovali jsme zda mít svůj vlastní eshop, ale s Rohlíkem je to výhodnější. Především je skvělé, že Rohlík propaguje poctivé výrobce.”

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Sůl2 %
Česnek2 %
Tuk v sušině40 %
Sušina30 %

Alergeny

Mléko