Statek Horní Dvorce Bosanka 1ks - klobása maďarského typu

cca 170 g
Od českého farmáře
Éčka
(Celkem 1)
cca 72,74 Kč 439,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Jemně pikantní klobása maďarského typu, s 15% podílem jehněčího masa. Je vyráběna jako fermentovaný výrobek bez tepelné úpravy. Trvanlivost je 30 dní. Uchovává se sušením v suchém chladném prostředí, kde postupně vysychá a stává se pikantnější. Je vhodná výhradně na studenou kuchyni, na obložený talíř, nebo k pivu a vínu. 1 nožička

 

 

Příběh Statku Horní Dvorce

Statek koupili manželé Dubovi v roce 2004. Už od vysoké školy mluvili o tom, že po ukončení studia chtějí farmu s chovem ovcí. Chtěli mít vše na jednom místě (chov, zpracování a výrobu potravin) a nabízet lidem poctivé a adresné výrobky ze statku. Nyní nabízí ovčí sýry, ovčí mléčné výrobky, uzeniny s jehněčím masem a jehněčí maso.

Jak se to dělá

Manželé Dubovi vybudovali plnohodnotnou zemědělskou společnost hospodařící v jižních Čechách, která má jako cílové produkty čerstvé a zrající ovčí sýry. Sýry vyráběné v jejich sýrárně neobsahují konzervanty a barviva. Ruční výroba umožňuje šetrné zacházení jak se sýrařským zrnem během výroby, tak i s jednotlivými sýry. Minimalizuje se tím odcházení chuťových látek pryč do syrovátky a ztráty důležitých nutričních hodnot sýrů. Produkty ze Statku Horní Dvorce jsou poctivé, lahodné a vyráběné s láskou k přírodě.

Proč si Dubovi vybrali Rohlík?

„Spolupráce s Rohlíkem je jednoduchá. Zvažovali jsme zda mít svůj vlastní eshop, ale s Rohlíkem je to výhodnější. Především je skvělé, že Rohlík propaguje poctivé výrobce.”

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Jehněčí maso25 %
Vepřové maso
Hovězí maso
Koření
Sůl4.2 %
Konzervant
E250 - Dusitan sodnýŠkodlivost 5 z 6
Koření
Voda
Cukr
Bílkoviny15 %
Tuk40 %
NY104 %
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.
Dusitan a dusičnan sodný mají u uzenin výjimku a nepočítají se do celkového éčkového skóre výrobku.