Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Doyal Sezamová pasta Tahini

300 g
139,90 Kč 466,33 Kč/kg
Země původu: Turecko,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Pasta z bílého sezamu. 

Pasta se často konzumuje při dietě, protože je snadno stravitelná a obsahuje vysoké množství nenasycených tuků. V kuchyni má obrovskou škálu využití a v oblibě ji mají také vegani a vegetariáni. 

Použití

Maže se jako pomazánka na chleba, přidává se do marinád, omáček, dresinků do salátů apod. Můžete ji přidat do domácího hummusu.

Po smíchání s datlovým sirupem se podává jako sladký desert nebo spolu pečivem jako svačina mezi jídly. Vynikající je v kombinaci např. s jehněčím masem.

O výrobci

Společnost F.W.Tandoori s.r.o. byla založena roku 1992 s cílem zaplnit v té době prázdné místo na českém trhu – segment asijských gastronomických specialit. Tato rodinná a ryze česká společnost začala na počátku své činnosti dovážet z Anglie širokou škálu indických koření a kořenících směsí. Postupně rozšiřovala počet položek na základě požadavků zákazníků, v té době především nově vznikajících restaurací a specializovaných obchodů. Vlastní výhradní dovozní práva klíčových značek EXOTIC FOOD, PEARL RIVER BRIDGE a SINGHA.

Výrobce

F. W. Tandoori, s. r. o.
252 28 Vonoklasy 155-156
Česká republika

Složení

Pražený bílý sezam47 %
Sezamový olej53 %

Alergeny

Sezamová semena
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.