Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Pure Coco s příchutí ananasu 330 ml

Pure Coco s příchutí ananasu

Pure Coco s příchutí ananasu

330 ml
54,90 Kč (166,36 Kč/l)
Popis produktu

Do naší 100% kokosové vody Pure Coco jsme přidali 100% ananasové pyré. Proč ananas? Ananas obsahuje množství organických kyselin, hlavně kyselinu citronovou, maleinovou a tartarovou. Vedle široké škály vitamínů a minerálů obsahuje také velké množství biotinu, který působí pozitivně na zdraví vlasů, nehtů a kůže. Dále enzym bromelin, který štěpí bílkoviny na aminokyseliny a tak působí příznivě na trávení, v kombinaci s biotinem, který podporuje fermentaci uhlohydrátů tak ulehčuje trávení a tím přispívá k úbytku váhy. Zároveň snižuje srážlivost krve, snižuje krevní tlak, působí protizánětlivě a uvolňuje svalstvo. To vše v kombinaci s naší 100% kokosovou vodou Pure Coco tvoří neodolatelný osvěžující nápoj.

Po otevření skladovat v chladu a spotřebovat do 24 hod.

Složení

Kokosová voda 85%, ananasové pyré 10%, kokosové pyré 5%

Nutriční hodnoty 100 ml Energetická hodnota (kJ) 104 tuky g 0 z toho nasycené mastné kyseliny g 0 sacharidy g 5,5 z toho cukry g 5,5 bílkoviny g 0 sůl g 0,03

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK