Kup 2

Elmex Junior zubní pasta pro děti ve věku 6–12 let

75 ml
89,90 Kč od 2 ks
 119,90 Kč 1 598,67 Kč/l
Země původu: Polsko,

Zubní pasta Elmex® junior pro děti od 6 do 12 let poskytuje účinnou ochranu před zubním kazem pro nově prořezávající se trvalé zuby. Vysoce účinný aminfluorid hned po použití vytváří na zubech ochrannou vrstvu, která zuby mineralizuje a chrání.

Zubní pasta elmex® Junior s vysoce účinným aminfluoridem byl vyvinut speciálně pro ochranu před zubním kazem pro nově se prořezávající trvalé zuby. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Zubní lékaři doporučují zubní pastu s obsahem fluoridu, který odpovídá věku dítěte (1400 ppm). Taková zubní pasta pak zuby posiluje a chrání před zubním kazem. Chuť je příjemně jemná.

Benefity elmex Junior zubní pasty:

  • efektivně chrání proti vzniku zubního kazu
  • remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů
  • s aminfluoridem-speciální složka pro účinnou ochranu před zubním kazem
  • vhodné k rovnátkům
  • vyvinuto ve spolupráci s odborníky
  • klinicky prokázaná účinnost
  • s pečlivě vybranými složkami

Použití

Pasta je vhodná pro každodenní péči dětské zuby.

Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu Elmex® Junior spolu s kartáčkem Elmex® Junior a nakonec ústní vodu Elmex® Junior.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika