Kup 2

Elmex Sensitive Professional zubní pasta

75 ml
od 2 ks 109,90 Kč
149,90 Kč 1 998,67 Kč/l
Země původu: Polsko,

Speciálně vyvinutá zubní pasta s klinicky ověřenou technologií PRO-ARGIN, kterou svým pacientům doporučují zubní lékaři pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů.

Zubní pasta Elmex® Sensitive professional uzavírá malé kanálky vedoucí k zubnímu nervu, a tím okamžitě a dlouhodobě zabraňuje vzniku bolesti citlivých zubů. Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů.

Použití

Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

Pravidelným používáním se vytváří dlouhotrvající ochranná bariéra, která funguje jako obrana proti zvýšené citlivosti na bolest.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika

Složení

Calcium Carbonate
Aqua
E420 - Sorbitol
Bicarbonate
Sodium lauryl sulfate
Sodium monofluorophosphate (145 ppm F)
Aroma
Cellulose gum
Sodium bicarbonate
Tetrasodium pyrophosphate
Titanium dioxide
Benzyl alcohol
Sodium saccharin
Xanthan Gum
Limonene
Obsahuje
Fluorofosforečnan sodný (1450 ppm F)
Účinná látka
Arginine5 %
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.