Kup 2

Elmex Sensitive Professional zubní pasta

75 ml
149,90 Kč od 2 ks
 189,90 Kč 2 532,00 Kč/l
Země původu: Polsko,

Speciálně vyvinutá zubní pasta s klinicky ověřenou technologií PRO-ARGIN, kterou svým pacientům doporučují zubní lékaři pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů.

Zubní pasta Elmex® Sensitive professional uzavírá malé kanálky vedoucí k zubnímu nervu, a tím okamžitě a dlouhodobě zabraňuje vzniku bolesti citlivých zubů. Při pravidelné aplikaci se vytvoří dlouhotrvající ochranná vrstva, která chrání před citlivostí zubů.

Benefity elmex Sensitive Professional zubní pasty:

  • speciální zubní pasta pro citlivé zuby
  • okamžitá a dlouhotrvající úleva 
  • s ProArgin® technologií
  • klinicky prokázaná účinnost
  • s pečlivě vybranými složkami

Použití

Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

Pravidelným používáním se vytváří dlouhotrvající ochranná bariéra, která funguje jako obrana proti zvýšené citlivosti na bolest.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive Company se píše již od počátku 19. století. Firma se zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika