Kup 2

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta pro okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů

75 ml
109,90 Kč od 2 ks
139,90 Kč 1 865,33 Kč/l
Země původu: Polsko,

elmex Sensitive Professional™ s výjimečnou a patentově chráněnou technologií PRO-ARGIN®, kterou odborníci používají, aby svým pacientům ulevili od bolesti.

Příčiny zvýšené citlivosti zubů
Ústup dásní a poškození zubní skloviny může vést k obnažení dentinu, ve kterém jsou tisíce mikroskopických tubulů, které vedou do zubní dřeně k nervovým zakončením. Když se zuby dostanou do kontaktu s horkým, studeným nebo sladkým, tak jsou podněty vedeny skrze mikroskopické kanálky k nervům, kde způsobují bolest citlivých zubů.

Jak účinkuje zubní pasta elmex® Sensitive Professional™? - elmex® Sensitive Professional™ uzavírá tubuly, které vedou k citlivým nervovým zakončením zubů a tak blokuje bolest - Při pravidelném používání vytváří dlouhodobou ochrannou bariéru, která funguje jako ochranný uzávěr a působí proti zvýšené citlivosti.

Složení

SLOŽENÍ: Obsahuje: sodium monofluorophosphate 1450 ppm F⁻
Účinná složka: Arginine 8% Další složky: Calcium carbonate Aqua Sorbitol Bicarbonate Sodium lauryl sulfate Sodium monofluorophosphate (1450 ppm F⁻) Aroma Cellulose gum Sodium bicarbonate Tetrasodium pyrophosphate Titanium dioxide Benzyl alcohol Sodium saccharin Xanthan gum Limonene