Elmex Dental Enamel Protection Professional Zubní pasta

75 ml
139,90 Kč 1 865,33 Kč/l
Země původu: Polsko,

Dental Enamel Protection Professional
Co je to ztráta zubní skloviny a jaký může mít dopad na zuby? Zubní sklovina je vnější ochranná vrstva zubů. Přestože je to nejtvrdší látka v našem těle, je vystavena každodennímu náporu: jako např. útokům kyselin z některého ovoce, zeleniny a džusů a obrušování. To může změkčit sklovinu a oslabit zuby - sklovina se může ztenčit, zpórovatět a ztratit svou sílu. Zubní lékaři tento proces nazývají zubní eroze.

Zdravá zubní sklovina je hladká Kyselinou změkčená sklovina je drsná

Jak elmex® Dental Enamel Protection Professional pomáhá? Klinické studie prokázaly, že elmex® Dental Enamel Protection Professional se svou jedinečnou technologií mikro ochrany poskytuje účinnější ochranu před ztrátou zubní skloviny než běžná zubní pasta. - Její aktivní složky jsou přenášeny přímo na povrch zubů, aby se zabránilo prvním mikroskopickým poškozením. - Vytváří se ochranná vrstva, která chrání zubní sklovinu před častými útoky kyselin. - Aminfluorid navíc posiluje a chrání zuby před zubním kazem. Ztrátu zubní skloviny lze významným způsobem snížit. Zeptejte se svého zubního lékaře!

Složení

SLOŽENÍ: Aqua
Hydrated silica Glycerin Sorbitol Hydroxyethylcellulose Aroma Cocamidopropyl betaine Olaflur Sodium gluconate Stannous chloride Alumina chitosan Sodium saccharin Sodium fluoride Potassium hydroxide Hydrochloric acid CI 77891 Obsahuje: aminfluorid a fluorid sodný (1400 ppm F¯)

ALERGENY: MŮŽE OBSAHOVAT STOPY PROTEINŮ Z KORÝŠŮ.