Site languages:ČeskyEnglish
Kup 2

Elmex Intensive Cleaning Zubní pasta s aminfluoridem

50 ml
124,90 Kč od 2 ks
159,90 Kč 3 198,00 Kč/l169,90 Kč
Země původu: Polsko,

Zubní pasta elmex® INTENSIVE CLEANING byla navržena speciálně pro odstranění nežádoucího zabarvení. Pomáhá udržet přirozenou barvu zubů a využívá speciálních čisticích částic k vytvoření viditelně čistějšího a hladšího vzhledu zubů.

Tato zubní pasta je obzvlášť účinná, pokud je používána po profesionálním vyčištění zubů.

 

Použití

Zubní pastu naneste v menším množství na zubní kartáček a jemnými pohyby vyčistěte zuby a dásně. Poté vypláchněte ústa vodou. Používejte dvakrát denně.

O výrobci 

Malý obchod s mýdlem a svíčkami, který William Colgate založil v New Yorku počátkem 19. století, je nyní, více než o 200 let později skutečně globální společností, která slouží celosvětově stovkám milionů zákazníků.  V roce 1928 se Colgate spojí s Palmolive-Peet, aby se stal společností Colgate-Palmolive-Peet Company. V roce 1953 se ustálil název a společnost Colgate-Palmolive Company se stala oficiálním názvem společnosti.

Společnost v sobě ukrývá výrobky mnoha světových značek a zabývá se výrobou přípravků jak pro dentální hygienu, tak i pro osobní hygienu, hygienu domácnosti a hygienu zvířat.

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Colgate Palmolive Česká republika spol. s r.o
Rohanské nábřeží 678/23
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika

 

Složení

SLOŽENÍ: Aqua
Hydrated silica Sorbitol Alumina Olaflur Hydroxyethylcellulose Aroma PEG-40 hydrogenated castor oil Stearic acid Sodium saccharin Cocamidopropyl betaine Citric acid Limonene CI 77891