Linda McCartney vegetariánské klobásky mražené

300 g
79,90 Kč 266,33 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Velká Británie,

Popis produktu

Šťavnaté vegetariánské párečky vyrobené ze sójového proteinu jsou skvělou alternativou k masovým jídlům. Neobsahují žádné živočišné produkty (vhodné i pro vegany). Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava, velký obsah rostlinného proteinu a nízký obsah nasycených tuků. Ideální pro ty, kterým není lhostejné jaký původ má jejich strava. Tento produkt je důkazem, že vegetariánská strava je nejen zdraví prospěšná, ale také velice chutná.

Produkt z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney - jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat.

Skladování: Skladujte při teplotě -18°C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Složení

Sójový protein (64%), voda, sójový proteinový koncentrát, palmový olej, koření (siřičitany) (dextróza, sůl, drožďový extrakt, cibulový prášek, barvivo: červený oxid železitý), řepkový olej, pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, tiamin, sůl, rajčatové pyré, látka zvýrazňující chuť a vůni: hydrogenuhličitan amonný, stabilizátor: methylceluóza. Může obsahovat stopy ořechů.

Alergeny:
Lepek (1), siřičitany (12), sója(6)