Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Linda McCartney vegetariánské klobásky 300 g

Linda McCartney vegetariánské klobásky

Linda McCartney vegetariánské klobásky

300 g
79,90 Kč (266,33 Kč/kg)
Popis produktu

Šťavnaté vegetariánské párečky vyrobené ze sójového proteinu jsou skvělou alternativou k masovým jídlům. Neobsahují žádné živočišné produkty (vhodné i pro vegany). Jejich výhodou je snadná a rychlá příprava, velký obsah rostlinného proteinu a nízký obsah nasycených tuků. Ideální pro ty, kterým není lhostejné jaký původ má jejich strava. Tento produkt je důkazem, že vegetariánská strava je nejen zdraví prospěšná, ale také velice chutná.

Produkt z vegetariánské řady společnosti Linda McCartney – jeden z největších výrobců vegetariánských produktů na britském trhu, založené Lindou McCartney, manželkou Paula McCartneyho, kteří společně zasvětili svůj život boji za práva zvířat.

Složení

Sójový protein (64%), voda, sójový proteinový koncentrát, palmový olej, koření (siřičitany) (dextróza, sůl, drožďový extrakt, cibulový prášek, barvivo: červený oxid železitý), řepkový olej, pšeničná mouka, uhličitan vápenatý, železo, niacin, tiamin, sůl, rajčatové pyré, látka zvýrazňující chuť a vůni: hydrogenuhličitan amonný, stabilizátor: methylceluóza. Může obsahovat stopy ořechů.

Alergeny: Lepek (1), siřičitany (12), sója(6)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK