Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Holle Bio celozrnná špaldová - mléčná kaše od 4. měsíce věku 250 g

Holle Bio celozrnná špaldová - mléčná kaše od 4. měsíce věku

Holle Bio celozrnná špaldová - mléčná kaše od 4. měsíce věku

250 g
109,00 Kč (436,00 Kč/kg)
Popis produktu

Výživa pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.

Organická mléčná kaše se špaldou je vyrobana z 99% z organicky vyráběných surovin. Vyrobena z demeter celozrnného jáhla, premiového rostlinného oleje a organického kravského mléka získaného v souladu s EU předpisy pro organické zemědělství. Celozrnná mléčná cereálie je neslazená .

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy.Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme, je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Celozrnná špaldová mouka 37%,odstředěné sušené mléko 20%,moučný prášek částečně demineralizovaný 12%,Vitamin B1 rostlinný olej , maltodextrin , calciumkarbonát , Vitamin A , Vitamin D

ALERGENY: Lepek, laktóza. Neslazená.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK