Holle

Holle BIO Jahelná mléčná kaše vhodná od 5. měsíce věku

250 g
BIO
 119,90 Kč 479,60 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Výživa pro kojence a malé děti od 5. měsíce věku dítěte.

Tato mléčná jahelná kaše je vyrobena z 99 % z organicky vyráběných surovin. Vyrobena z demeter celozrnného jáhla, premiového rostlinného oleje a organického kravského mléka získaného v souladu s EU předpisy pro organické zemědělství. Celozrnná mléčná cereálie je neslazená.

Biokvalita Demeter

Demeter zemědělství je unikátní ve svém důsledném a holistickém přístupu, protože díky biodynamickým metodám hospodaření dává přírodě zpět více, nežli si bere. Potravina, která nese označení Demeter byla vypěstována podle striktních biodynamických pravidel, v harmonii s přírodou. Biodynamické farmy používají organický přístup, který spojuje holistickou kvalitu s produkčním cyklem.

Použití

Nejdříve přivedeme k varu 130 ml vody, poté schladíme na 50 °C . Nalijeme do talíře, přidáme 5 polévkových lžic kaše cca 40 g. Poté schladíme na teplotu vhodnou k požití , tj. 37 °C a podáváme.

O výrobci

Holle je jedna z vedoucích značek na trhu dětské výživy v Evropě. Od samého počátku je vše postaveno na principu přírodní kvality. Dnes jsou používány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovány pro vaše děťátka. Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy jako kaše, pokračovací mléka, suchary nebo příkrmy.

Skladování

Skladujte v suchu, při pokojové teplotě.

Výrobce

Holle baby food Gmbh
CH-4125 Riehen
Švýcarsko