Holle Bio Babymüsli kaše vhodná od 6. měsíce věku

250 g
BIO
109,00 Kč 436,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od 6. měsíce věku dítěte. Celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti.
Jednoduchá příprava.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři - dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Celozrnná pšeničná moučka 82%, ovesná moučka v demeter kvalitě bio 7%, banánový ovocný prášek 6%,ostružinové vločky 3%
(ostružinové pyré a rýžová moučka ) , kousky jablka 2%, vitamin B1 ( podle tabulky ) , pochází z Evropy a Jižní Ameriky.

ALERGENY: Lepek. Bez mléka, neslazená.