Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Holle Bio dětská přesnídávka jablko a švestka 190g
Ušetříte 8,10 Kč Kč -18%
Akce do 30. 4.
Popis produktu

K použití od 6. měsíce věku dítěte.

Příprava: před upotřebením zamíchejte celou skleničku či obsah, před upotřebením zamíchejte, ke zjemnění můžete použít 1 kávovou lžičku Holle dětského oleje, začněte krmení 2–4 lžičkami, postupně množství zvyšujte až na celou skleničku. V lednici můžete skladovat po otevření až dva dny uzavřené víčkem.

Garance nejvyšší možné kvality výrobku. Pro pěstování všech našich surovin nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli , kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy . Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno , že neobsahuje geneticky upravené přísady (podle EU nařízení). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla , barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr.

Složení

SLOŽENÍ: Ovoce 81 % ( jablko 55%, švestka 16%, jablečná šťáva, bezinkové pyré), voda, rýžová celoznná moučka, citronová šťáva.

ALERGENY: * bez lepku , bez ztužovadel, * obsahuje přírodní cukry .

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.